Varianta printVarianta print

KW-Consulting-Group
GmbH & Co. KG
 
Gerstenstrasse 5
DE-86356 Neusaess / Augsburg
 
Phone:  +49 821 / 486 59 64
Fax:       +49 821 / 486 59 65
 
info@kwcg.de
VIITORUL DV. ÎN FIRMA NOASTRĂ

VIITORUL DV. ÎN FIRMA NOASTRĂ

Doar cei ce îşi îndeplinesc munca cu pasiune şi entuziasm pot fi într-adevăr buni în specializarea lor. Sunteţi pregătit să Vă materializaţi viziunile împreună cu noi?

Împreună cu clienţii noştri din industria de turnătorie de pe întreg globul, noi dezvoltăm şi implementăm soluţii inovative de-a lungul lanţului de valori – aceasta, întotdeauna cu scopul de a întrece aşteptările clienţilor noştri. Astfel, echipele noastre specializate de proiectare dezvoltă produse noi, turnătorii noi şi strategii de piaţă, însoţesc clienţii noştri la realizarea proiectelor, în acţiuni la nivelul atelierelor de muncă sau ca şi manageri interimari şi asistă la implementarea programelor inovative pentru scăderea costurilor şi creşterea productivităţii

Noi dezvoltăm soluţii, găsim strategii şi contribuim în mod activ la asigurarea poziţiei clienţilor noştri pe piaţa globală.

Sunteţi interesat (ă)? Puteţi să ne oferiţi cel puţin 2 ani de experienţă în industrie; convingeţi prin competenţe analitice şi concepţionale excelente şi ne inspiraţi cu ajutorul cunoaşterii Dv. specializate; vorbiţi cel puţin o limbă străină şi aveţi cunoştinţe de calculator?
Atunci ne-am bucura, dacă una dintre ofertele publicate de noi Vi se potriveşte.

Aşteptăm cu plăcere scrisoarea Dv. de solicitare şi poate că în curând Vă veţi număra printre membrii echipei noastre!